UNBROKEN Foundation
UNBROKEN charitable foundation | Благодійий фонд «НЕЗЛАМНІ» – це благодійна організація з бездоганною репутацією, що працює для безперебійного функціонування та зростання екосистеми людяності UNBROKEN.
МІСІЯ Фонду UNBROKEN: допомогти тим, хто постраждав внаслідок агресії рф проти України, фандрейзити гроші на соціальні проєкти екосистеми UNBROKEN та поширювати ідеї та досвід у всьому світі.
Завдання Фонду: зробити так, щоб українці лікувались вдома в Україні і не шукали допомоги за кордоном. Для цього треба забезпечити надсучасним обладнанням мережу медичних закладів UNBROKEN, де мотивований персонал цілодобово рятує життя постраждалих. Тому велику увагу приділяємо організації навчальних програм, стажувань, обміну досвідом з колегами з-за кордону.
Від початку нашої діяльності ми лише збирали гроші, щоб забезпечити діяльність екосистеми UNBROKEN, але дуже скоро зрозуміли, що маємо поширювати наш досвід та дбати про реінтеграцію наших пацієнтів. Саме так зародилися заходи і проєкти, якими пишаємося:
- Реінтеграція українських ветеранів: рівний-рівному – спільний хорватсько-український проєкт
- Перший Урок НЕЗЛАМНОСТІ – у всіх школах Львова говоримо про те, як комунікувати з ветеранами і людьми, які втратили кінцівки. А також нагадуємо про те як важливо дбати про своє ментальне здоров’я
- Участь наших пацієнтів у міжнародних спортивних і мистецьких заходах
- Заходи у Бостоні, Берліні, Відні, Парижі, Вюрцбургу, Фрайбургу
- Залучаємо пацієнтів у спорт – до прикладу, пацієнти UNBROKEN стали обовязковими гостями і учасниками легкоатлетичних забігів у Львові та Києві.
- Також Яна Степаненко пробігла 5 кілометрів в рамках Бостонського марафону! А єдина фан-зона, присвячена Параліміпаді, відбувалася саме в Національному реабілітаційному центрі UNBROKEN
- Розвиваємо напрямок арт-терапії та терапії мистецтвом – джазові концерти та молодіжні заходи, де наші амбасадори-ветерани діляться досвідом та привчають суспільство до відкритого діалогу
- Вже традицією стали інклюзивні сніданки в середмісті Львова, де говоримо про доступність міста, відкритість і готовність суспільства взаємодіяти з людьми на протезах, кріслах колісних, незрячих і тих, чиї травми неочевидні
Діяльність Фонду базується на підзвітності, прозорості, відповідальності та залученості небайдужих з будь-яких куточків світу задля досягнення головної мети – доступу кожного українця до сучасної медицини та гарантії отримання кваліфікованої допомоги у своїй країні.
Співзасновники Фонду: Сергій Костюченко та Єгор Олійник – з перших днів повномасштабного вторгнення пішли захищати Україну. Сергій на війні втратив руку, Єгор – ногу. Військових протезували у Національному реабілітаційному центрі «Незламні». Згодом вони ініціювали створення Фонду, аби поранені українці могли отримати найкращу медичну допомогу та протезування.
Наглядова рада Фонду: о. Богдан Прах, о. Андрій Зелінський, Степан Веселовський, Андрій Садовий.
Виконавчий директор: Олександр Кобзарев.
Рішення у Фонді ухвалюють, виходячи з потреб пацієнтів та лікарів. Запити формує команда Національного реабілітаційного центру UNBROKEN | НЕЗЛАМНІ. Всі статутні та звітні документи розміщуються за посиланням: Статут фонду.
Пожертви не повертаються, а скеровуються на інші заходи в рамках проєктів екосистеми UNBROKEN.
Наша місія: рятувати, реабілітувати, протезувати та реінтегрувати українців в Україні!
Active Fundraising Campaigns
Supervisory Board
Father BOHDAN PRACH
Rector of Ukrainian Catholic University
Father Andriy Zelinskyi
military chaplain, head of the Supervisory Board of the Ukrainian Academy of Leadership
Stepan Veselovskyi
CEO of the Lviv IT cluster
Andriy Sadovy
Mayor of Lviv
The Foundation team
Maria Tsvirchak
Project manager
Yuliia Logvinenko
Director of Marketing & Communications
Natalia Kunitsyna
Accountant
Iryna Kurtyanyk
Graphic designer
Julia Vaida
Assistant manager
CONTACT US
FOR INFO
foundation@unbroken.org.uaThe National Rehabilitation Center project is implemented with the support of the Office of the President of Ukraine, the Ministry of Healthcare of Ukraine and the Lviv City Council.