image_1_e92ad5452d.png

Понад 10 тисяч операцій - саме стільки хірургічний втручань від лютого виконали наші лікарі, аби врятувати тих, кого скалічила війна. Людей з мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями евакуаційними потягами та каретами швидких ледь не щодня привозять по Центру «Незламні. Щоб зберегти їм життя, наші хірурги дістають уламки, закривають великі рани, сшивають найтонші судини та нерви. Працюють спільно з найліпшими спеціалістами із воєнної травми з США, Великої Британії та Ізраїлю.

Одним із пріоритетних напрямків є реконструктивна хірургія. Наші спеціалісти наповну виконують складні «free-flap» операції - пересаджують об’ємні клапті м’язів, аби закривати масивні рани. Часто це єдиний спосіб врятувати кінцівку від ампутації.

Щелепно-лицеві хірурги розвивають напрям реконструкції обличчя. Вони буквально збирають обличчя пацієнтів з частин, закривають рани і отвори в кістках. Роблять це спільно з найкращими реконструктивними хірургами Великої Британії та Франції. Допомагають як цивільним, так і нашим захисникам, а також діткам.

Дитячі хірурги Центру “Незламні” видяляють малечі уламки снарядів з мозку, легень та кінцівок, повертаючи діток до життя.

Тисячі людей живуть завдяки нашим лікарям.

Історії НЕЗЛАМНИХ:

ЇЇ ЗНАЙШЛИ У ВИРВІ З-ПІД РАКЕТИ

40-річну Оксану ледь живою відкопали з 5-метрової вирви, що утворилася від прильоту російської ракети в Бахмуті. Окрім чисельних ран кінцівок та живота, існувала велика загроза ампутації ноги. Жінка мужньо витримала 10 хірургічних втручань. Зрештою наші спеціалісти виконали їй складну реконструктивну операцію і змогли врятувати ногу від ампутації.

UNBROKEN