Реабілітаційний центр

image
image

Напрямки

direction picture

Хірургія

Понад 10 тисяч операцій - саме стільки хірургічний втручань від лютого виконали наші лікарі, аби врятувати тих, кого скалічила війна. Людей з мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями евакуаційними потягами...

Читати більше
direction picture

Опікова травма

Мінно-вибухові травми майже завжди супроводжуються опіками. Українські домівки та військовий транспорт, як сірники, спалахують від ворожих ракет та бомб. Глибокі опіки обличчя та кінцівок, рубці, дефекти м’яких тканин...

Читати більше
direction picture

Ортопедія

Політравма, складні відкриті переломи - до Центру “Незламні” майже щодня привозять пацієнтів із травмами війни. Розтрощені кістки нашим ортопедам-травматологам часто доводиться збирати по дрібних частинках.

Читати більше
direction picture

Протезування

Понад 5 000 українців втратили кінцівки з початку повномасштабного вторгнення. Ця цифра зростає щодня. Аби люди могли повернутися до максимально повноцінного життя, ми виготовляємо та встановлюємо для них протези.

Читати більше
direction picture

Реабілітація

Повернення до повноцінного життя поранених людей - величезний виклик, перед яким нині стоїть наша держава. Важкі травми тіла та кінцівок потребують комплексної реабілітації. Спеціалісти Центру “Незламні” щодня...

Читати більше
direction picture

Психологічна реабілітація

Відновлення психологічного здоров'я - невід'ємна складова процесу лікування. Відтак з кожною людиною, яка постраждала від війни, у Центрі “Незламні” працюють фахівці з ментального здоров’я.

Читати більше
direction picture

мультидисциплінарна команда

В основі лікування кожного пацієнта Центру “Незламні” - командний підхід. Саме він допомагає якнайліпше визначити потреби людини та обрати найкращий для неї план лікування і реабілітації.

Читати більше

OUR TEAM

amazing person

Олег Самчук

Генеральний директор 1 ТМО Львова

amazing person

Мар’яна Свірчук

Виконавча директорка 1 ТМО Львова

mariana.svirchuk@unbroken.org.ua
amazing person

Ірина Заславець

керівниця проєкту, директорка з розвитку 1 ТМО Львова

amazing person

ОЛЕГ БЕРЕЗЮК

Керівник напрямку психологічної та психосоціальної реабілітації

berezyuk.oleh@unbroken.org.ua

Contact Us

ДЛЯ ЗМІ

Зоряна Гасій

+380 67 152 72 22

Для партнерів

Мар'яна Свірчук

+380 67 537 80

СОЦ. МЕДІА

Проект Національного реабілітаційного центру реалізується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України, Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.

UNBROKEN