ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Повернутись до всіх напрямків
Golovne_foto_1_1_0525bd6350.png

Повернення до повноцінного життя поранених людей - величезний виклик, перед яким нині стоїть наша держава. Важкі травми тіла та кінцівок потребують комплексної реабілітації. Спеціалісти Центру “Незламні” щодня борються за кожний новий крок, слово та рух пацієнта, який постраждав внаслідок війни. Ми створюємо найкращі можливості, аби потурбуватися про кожного та кожну.

Наш підхід: у центрі реабілітаційного процесу - людина. Ціль реабілітаційної команди визначається винятково цілями пацієнта. Досягається - лише доказовими методами. Реалізується мультидисциплінарною командою. Розпочинається - одразу після потрапляння пацієнта до медичного закладу.

Мінімальне завдання реабілітаційної команди - дати пацієнту всі необхідні інструменти, аби він міг повернутися до побуту і бути в ньому максимально самостійним.

Для цього у Центрі “Незламні” з пацієнтами працюють десятки спеціалістів, серед яких - лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, фахівці мови та мовлення. Вони також співпрацюють з психологами та психотерапевтами, бо відновлення людини - це командна робота. Заняття відбуваються у сучасних реабілітаційних залах із залученням новітнього обладнання, зокрема, роботизованої системи ходьби та екзоскелетів.

Повний цикл надання допомоги додатково забезпечує співпраця з хірургами, травматологами та іншими спеціалістами, які працюють в команді нашого медзакладу, а також доступність до всього необхідного діагностичного обладнання.

Stories

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ПРОТЕЗУВАННЯ

Олександр Губенко втратив ногу на другий день повномасштабного вторгнення. Хотів якнайшвидше отримати протез, аби знову повернутися на фронт. Під час протезування з Олександром працював психотерапевт. Чоловік визнав: психологічна підтримка - це було саме те, чого він потребував.

Footer Logo

UNBROKEN