Golovne_foto_1_f4677b9d5f.png

Політравма, складні відкриті переломи - до Центру “Незламні” майже щодня привозять пацієнтів із травмами війни. Розтрощені кістки нашим ортопедам-травматологам часто доводиться збирати по дрібних частинках. За час повномасштабного вторгнення вони наклали тисячі апаратів зовнішньої фіксації. Застосовують остеосинтез та ендопротезування.

Вони працюють задля того, аби поранені українці знову могли ходити.

Ортопеди-травматологи Центру “Незламні” працюють із найліпшими лікарями США, Ізраїлю, Великої Британії, Франції та навіть Австралії. У лікуванні військової травми серед захисників та цивільних наші спеціалісти застосовують передові світові технології - блокуючий остеосинтез, кістковий остеосинтез, заміщують кісткові дефекти аутрансплантатом.

У планах - остеоінтегрування - вид протезування, коли протез встановлюють просто у стегнову кістку.

Історії НЕЗЛАМНИХ:

ПОРАНЕНА СІМʼЯ

Остання вечеря перед евакуацією з Бахмута. Раптові вибухи. Уламки летять у меблі, стіни і в людей. Вціліти не вдається нікому. У дворічної Лізи знерухомлені обидві ніжки, у батьків - чисельні уламкові поранення. Крихітку Лізу готують до операції. Через уламок в попереку дитя не відчуває ніг, вбивчий метал треба терміново діставати. Надважке хірургічне втручання минає успішно. Паралельно з дівчинкою починають працювати фахівці з реабілітації. На відновлення Лізі потрібен щонайменше рік.

UNBROKEN